Filmowanie uroczystości okolicznościowych, teledyski, przedstawienia - Video Foto Janusz Pawlak Kamerzysta Fotograf Katowice Tarnowskie Góry Ruda śląska Bytom Gliwice Zabrzez Chorzów Siemianowice Mysłowice

Idź do spisu treści

Menu główne:

 
  

  Dzień ślubu to z pewnością jedna z ważniejszych i bardziej podniosłych chwil Waszego życia, dlatego też, pośród nawału przeróżnych niezwykle istotnych przygotowań i obowiązków, jakie czekają przyszłych Nowożeńców, warto wziąć również pod uwagę wysokiej jakości filmowanie. Dzięki niemu uchwycimy każdy ze wzruszających i wesołych momentów ceremonii, a także późniejsze zabawy w gronie najbliższych i zatrzymamy te chwile na zawsze nie tylko we własnych wspomnieniach, ale i na pięknie przygotowanym filmie.

Wieloletnia praktyka oraz nowoczesny sprzęt pozwalają mi oddać Państwu materiał o wysokim standardzie. Jako jeden z nielicznych kamerzystów na polskim rynku mam możliwość zapisu filmu nie tylko w rozdzielczości Full HD, ale i w formacie 4k. Choć nikogo nie interesują z pewnością techniczne szczegóły posiadanego przez mnie sprzętu, warto nadmienić, że obraz przetworzony z 4k do Full HD odznacza się większą ostrością, dynamiką barw, a także ilością detali. W skrócie oznacza to, że nagrany przeze mnie film ukaże najpiękniejsze momenty tego niezwykłego dnia na wspaniałym, czystym obrazie, który odtwarzać będzie można na najbardziej nowoczesnych telewizorach.

Wszystkie filmy wykonuję i montuję na własną rękę, dlatego też dopełniam wszelkich starań, aby przenieść na obraz atmosferę danej imprezy i nie zapomnieć o żadnym mniej lub bardziej ważnym jej akcencie.


Co otrzymujecie w ramach usługi weselnej?
- Zmontowany cyfrowo materiał filmowy (około 2-3 godziny) na płytach DVD lub Blu-ray
- Indywidualny projekt okładki oraz płyty
- Uśmiech oraz wsparcie od przygotowań w domu do oczepin.

Podejmuje się również innych zleceń
- Komunie, studniówki itp.
- Nagranie i montaż teledysków
- Nagrywanie koncertów oraz przedstawień

Z powodu braku nagrań (wymiana sprzętu)
podaje linki aby zobaczyć jakość nagrań z kamery 4K.
Dzięki tej kamerze nagranie Twojej pamiątki będzie jeszcze bardziej realistycznie.


Pamiętaj by do oglądania włączyć na "kółku zębatym" (Ustawienia - prawy dolny róg ekranu YouTube) rozdzielczość 2160p 4K.
 
 


Już wkrótce nowe nagrania w najnowszej jakości 4K i FullHD


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego