Opinie - Video Foto Janusz Pawlak Kamerzysta Fotograf Katowice Tarnowskie Góry Ruda śląska Bytom Gliwice Zabrzez Chorzów Siemianowice Mysłowice

Idź do spisu treści

Menu główne:Serdecznie dziękuje za wszystkie opinie,
te dobre, które dają mi siłę i motywację do dalszego tworzenia
i za te krytyczne, które dopingują mnie do ciągłej poprawy i wyższej jakości usług.


Karolina i Marcin

Nasza opinia:
"Zamówiliśmy usługę filmowania i fotografowania na naszym ślubie 14.06.2014 r. w ciemno. Pan Janusz okazał się pełnym profesjonalistą. Świetnie zorganizowany, gotowy do szybkiej reakcji w niespodziewanych momentach, posiadający umiejętności psychologiczne potrzebne w chwilach stresu i z zachowaniem bezproblemowego fachowca. Pełen ciekawych pomysłów i otwarty na nasze propozycje sprawił, że jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Zdjęcia przepiękne, oddające wszystko, co powinny, a film oglądany kilka już razy nie nudzi się. Wyczuł nasz klimat i wykonał nam piękną pamiątkę. Plener upłynął w bardzo miłej atmosferze i z pięknym wynikiem. Fotoksięga na wszystkich gościach zrobiła duże wrażenie, bo nie ma nic lepszego od dobrej jakości zdjęć, wykonanych w pięknych miejscach, przełożonych na duży format. Janusz Pawlak to człowiek z wielkim talentem, którego z czystym sumieniem możemy polecić, bo nas nie zawiódł w tym ogromnie ważnym dniu. Cena przystępna, jakość materiału świetna i uśmiech na twarzy w dniu ślubu, co jest niezwykle ważne - nic dodać, nic ująć. Polecamy.
Karolina i Marcin Kocjanowie"


Sonia i Bartek

Świetny, profesjonalny film. Kamerzysta uchwycił najważniejsze dla nas chwile, był w każdym ważnym momencie podczas ślubu i wesela co za skutkowało wciągającym i wzruszającym filmem, pamiątką z Naszego Dnia. Zdjęcia też oceniamy pozytywnie. Ujęcia bardzo trafione. Polecamy Foto obraz- piękna pamiątka do nowej, wspólnej sypialni.
Jesteśmy bardzo zadowoleni :):):)


Monika i Wojtek

Wszystkim przyszłym klientom polecam Janusza. Jest profesjonalista z mnóstwem pomysłów. Dobrze się z nim współpracuje. Posiada profesjonalny sprzęt, który potrafi w pełni wykorzystać. Potrafi okazać emocje, a co za tym idzie potrafił wydobyć najważniejsze momenty naszego ślubu. Film wzbudza radość, wzruszenie i podziw. Jest bardzo dynamiczny, nie nudzi się. Co do zdjęć, to wyszły przepięknie. Są przede wszystkim naturalne. Podczas sesji plenerowej wytworzył niepowtarzalna atmosferę, czego efektem są oryginalne, niepowtarzalne zdjęcia. Polecamy każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i chce mieć piękną pamiątkę ślubną. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego