Fotograf, fotoreporteż - weselea, studniówki, komunie, plenery - Video Foto Janusz Pawlak Kamerzysta Fotograf Katowice Tarnowskie Góry Ruda śląska Bytom Gliwice Zabrzez Chorzów Siemianowice Mysłowice

Idź do spisu treści

Menu główne:

 


   Fotografia to doskonały sposób na zatrzymywanie chwil, cudowna pamiątka, która zostaje z nami przez lata, wzbudza sentyment i sprawia, że wracamy myślami do radosnych i wzruszających momentów naszego życia. Jednym z nich jest niewątpliwie dzień naszego ślubu. Rozumiejąc potrzeby Młodej Pary i chcąc wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom, doskonalę sztukę fotografowania już kilkanaście lat. Pracowałem na różnych sprzętach. Dziś z kolei pochwalić mogę się wysokiej klasy lustrzanką oraz kilkoma jasnymi obiektywami, które wspomagają refleks dobrego fotografa i pozwalają mu jak najtrafniej uchwycić każdy ważny moment wzruszającej ceremonii zaślubin jak i późniejszej radosnej zabawy.

Doświadczenie i umiejętność zamrażania najciekawszych sekund tak ważnego dnia sprawia, że materiał otrzymany przez Młodą Parę z całą pewnością spełni jej potrzeby i oczekiwania. Jestem z Wami już od przygotowań do tak podniosłego momentu w Waszym życiu, służąc radą i uwieczniając chwile stresu, oczekiwania i szczęścia, jakie towarzyszą przyszłym Małżonkom tuż przed zaślubinami.

Zapraszam zatem do zapoznania się z moim portfolio, a także do spotkania, na którym rozwieję wszelkie wątpliwości i odpowiem na każde z pytań.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego